All news

Airbrush Painting Concept | Original Airbrush Artwork

Voldemar Peil - In a Court Yard of Farm

Õhupritsi tehnikat kasutatakse sundõhu abil värvi või muu vedeliku pihustamiseks värvitavale pinnale. Airbrush-kunstnike loodud õhupritsitööde jaoks manipuleerivad kunstnikud tööriista erinevatel viisidel, et luua erinevaid kunstilisi efekte. Tööriista erinevate nurkade ja kauguste hoidmine tekitab erinevaid värviefekte. Õhupritsi maalimine on mitmekülgne, mis võimaldab kunstnikel luua varjude, läbipaistvuse ja peenete varjundamise efektide illusiooni sellistel materjalidel nagu lõuend, puit, paber, kangas, nahk, keraamika, plastik, metall jne.

Kust algas Õhupritsi Maalimine? Kunstnikud kasutavad õhupritsimist suure realismimahu loomiseks. Esimene õhupritsi püstol leiutati 1880. aastal USA-s. Õhupritsi maalimine on kaasaegne maalimistehnoloogia, mis arendati välja 19. sajandi lõpus. Peale lõuendil maalimise kasutatakse õhupritsi tehnikat autodel, mootorratastel, kiiveritel, mobiilidel, tekstiilidel jne.

Kuidas õhupritsi maalimine formuleerub? Nagu teised maalimisviisid, kasutab õhupritsi maalimine pigmendi ja sideaine elemente. Pigment on väike element, mis annab värvi selle värvi. Sideaine on maali koostisosa, mis seob elemente kokku ja annab värvi järjepidevuse. Veepõhine õhupritsi värv sisaldab veepõhist akrüülpolümeerit. Õhupritsi kunstnikud kasutavad erinevat tüüpi värvi nagu akrüülvärv, vesivärv, õlivärv, kommid värv jne. Akrüülvärv on spetsiaalselt valmistatud õhupritsimiseks, sisaldades kõrget tihedust. Vesivärv on veepõhine läbipaistev värv, sellel on madal tihedus. Veepõhine värv sisaldab koostisosana ühendit, mis võimaldab kunstnikul värvi lahjendada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *